Paslaugos
DAUGIAU APTARNAVIMO PUNKTŲ, DAGIAU PASLAUGŲ, DAUGIAU KOMPETENCIJŲ!

Topo centro parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje atidarėme AG Service paslaugų centrus.

Suskilo išmanaus telefono ekranas? Ne tik pakeisime skilusį ekraną, bet ir pasiūlysime apsauga nuo pakartotino skilimo.

Galime Jūsų namuose įdiegti išmanių namų įrangą. Įsivaizduokite, kad Jūsų namuose apšvietimas gali būti valdomas Jūsų išmaniuoju telefonu… iš bet kurio pasaulio krašto. Įsivaizduokite, kad prieš grįžtant namo galite nustatyti pageidaujamą patalpos temperatūrą. Įsivaizduokite, kad gaunate SMS iškart, jeigu namuose užfiksuojamas gaisras, vandens nuotekis, įsilaužimas ar judesys. Įsivaizduokite… , o gal tiesiog įsigykite ir ne tik stebinkite išmanumu savo draugus, bet ir mėgaukitės išmanių namų teikiamomis galimybėmis. Valdykite namus savo telefonu!

Buitinės technikos servisas
Buitinės technikos servisasPagrindinė UAB „AG Service“ teikiama paslauga namų vartotojams – buities technikos ir elektronikos garantinis bei negarantinis remontas. Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai šioje veiklos srityje turintys didelę darbo patirtį. Kompanija siūlo prijungimo bei priežiūros paslaugas klientų skalbimo mašinoms, šaldytuvams, televizoriams ir kitiems buities prietaisams. Jiems sugedus, taiso ir aprūpina techniką atsarginėmis detalėmis.
Vaizdo ir garso technikos servisas
Vaizdo ir garso technikos servisas„AG Service“ yra vienas didžiausių audio bei video technikos serviso centrų Lietuvoje. Įmonė yra sudariusi aukščiausio lygmens partnerystės sutartis su didžiausiais garso ir vaizdo prietaisų gamintojais. Technikos garantinis remontas atliekamas pagal tiesioginių kontraktų su gamintojais nurodytus reikalavimus ir sąlygas. Įmonė kontroliuoja paslaugų kokybę ir siekia suteikti patikimą aptarnavimą klientams, todėl įmonės specialsitai yra nuolat mokomi, atestuojami suteikiant sertifikatus patvirtinančius jų kompetenciją.

Kitos paslaugos
Kitos paslaugos„AG Service” teikia ne tik buitinės technikos ir elektronikos remonto bei priežiūros darbus, tačiau ir kitas paslaugas namų vartotojams bei verslo partneriams. Įmonė prekiauja buitinės, garso ir vaizdo technikos atsarginėmis detalėmis. Prekiaujama tų gamintojų detalėmis, su kuriais bendrovė yra pasirašiusi tiesioginio bendradarbiavimo sutartis (sąrašą galite rasti skiltyje „Prekiniai ženklai”).

„AG Service” taip pat teikia tarpines serviso paslaugas užsienio partneriams, kai technika Lietuvoje neremontuojama ir siunčiama į užsienio serviso centrus Švedijoje, Estijoje ir kt. Įmonė organziuoja technikos surinkimą iš klientų bei logistikos priežiūrą.
IT ir foto technikos servisas
IT ir foto technikos servisas„AG Service” IT specialistai atlieka IT ir foto technikos apžiūrą, patikrą, atnaujinimą bei remontą. Įmonės sukaupta penkerių metų patirtis gaminant ir taisant asmeninius kompiuterius, užtikrina klientams aukštą paslaugų kokybę.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai