Naujienos
2010-01-25
„AG Service“ 2009-ieji buvo sėkmingi
2009 m. įmonė „AG Service“, sėkmingai optimizavusi aptarnavimo tinklą ir įdiegusi pažangius technologinius sprendimus, įtvirtino savo poziciją buitinės technikos ir elektronikos remonto rinkoje. Šiandien įmonės filialus galima rasti visoje Lietuvoje ir Latvijoje – didžiausiuose šalies miestuose veikia „AG Service“ padaliniai, o kituose miesteliuose veikiama pasitelkiant partnerius.
Klientų patogumui ir spartesniam darbui, buvo įdiegtos automatizuotos elektroninės IT sistemos – centralizuota užsakymų priėmimo, paskirstymo ir kontrolės sistema, jungianti visus įmonės padalinius ir partnerių atstovybes. Skambučių centro sukūrimas užtikrina centralizuotą užsakymų visoje Lietuvoje priėmimą. „AG Service“ vienintelė serviso paslaugas teikianti įmonė Lietuvoje, tiesiogiai sujungta elektroninėmis sistemomis su mažmeninės prekybos tinklais. Tai leidžia klientams iškart išsikviesti meistrą apsilankius parduotuvėje, kurioje pirkta technika.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai