Naujienos
2017-06-23
AG Service ir Topo centras sinergija
Šiuo metu vykdome mokymus Topo centras konsultantams Kaune ir Vilniuje. Pasakojame apie namų IT tinklo plėtros galimybes, apie prieinamus automatinių duomenų kopijavimo sprendimus, apie tai, ką lemia teisingas maršrutizatoriaus parinklimas, apie išmanių įrenginių apjungimą, apie daiktų internetą. Pasakojame, kad klientas gali mobiliuoju telefonu sužinoti jei jo namus užliejo vanduo, kilo gaisras ar sustojo šildymo siurblys. Galima stebėti ne tik namų, bet ir namuose esančių prietaisų būklę, juos įjungti arba išjungti. Automatiškai atverti langus, įjungti kondicionavimo sistemą, uždaryti arba atidaryti lauko žaliuzes, automatiškai laistyti sodą ar šiltnamį, stebėti namus video kameromis ir daug kitų dalykų.

Taip pat Topo centruose diegiame meistrų vizitų registracijos įrankį. Nuo šiol ne tik skambučių centras ar AG Service, bet ir Topo centro konsultantai galės vizitus į kliento namus registruoti realiu laiku.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai