Naujienos
2014-07-22
Lietuvos pašto pagalba siunčiami prietaisai serviso nebepasiekia
Informuojame klientus, kad Lietuvos paštu remontui siunčiami prietaisai nepasiekia serviso įmonės. Lietuvos pašto siunta nepristatoma į servisą, ji pristatoma į Lietuvos pašto padalinį.
Formaliai toks prietaisas yra mieste. Jeigu prietaisas yra mieste ir jis (be pakuotės) lengvesnis, nei 10kg, tuomet prietaiso transportavimo iki serviso patalpų neapmoka niekas ir pristatymas iki serviso yra kliento prievolė. Klientas, atsiuntęs prietaisą iki artimiausio Lietuvos pašto filialo nėra pristatęs prietaiso į serviso įmonę, o serviso įmonė neprivalo nei vykti iki tokio prietaiso būvimo vietos, nei nemokamai jo transportuoti. Informuojame, kad Lietuvos paštu atsiųsti ir į servisą nepristatyti prietaisai liks Lietuvos pašto patalpose tol, kol nepasibaigs siuntos saugojimo terminas, o jam pasibaigus siuntiniai bus grąžinti siuntėjui. Dar kartą pabrėžiame, kad tokius prietaisus privalote į servisą pristatyti patys arba pasirūpinti tuo, kad prietaisas būtų atsiųstas ir atneštas į patį servisą. Siuntų įteikimo "į rankas" paslaugą teikia visos žinomos transporto kompanijos.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai