Naujienos
2013-07-30
Įdiegta OTRS sistema
Siekdami sklandžiai apdoroti elektroninių laiškų srautą, įdiegėme OTRS elektroninių laiškų sistemą. Sistema leidžia grupuoti elektroninius laiškus, atsakingo asmens atostogų arba ligos atveju į laišką atsako pavaduojantis personalas. Darbuotojai tarpusavyje laiškų nepersiuntinėja, o tiesiog perskiria laiškui kitą atsakingą asmenį. Vadovas gali matyti kokias problemas ir kaip sprendžia atsakingi asmenys, kiek laiškų įmonei parašė klientai ir kiek, bei kaip greitai jų atsakė personalas.

Mūsų įmonėje, klientų patogumui yra sukurti specialūs elektroninio pašto adresai, kurių vieną dalį sudaro gamintojo ženklo vardas, o kitą - mūsų įmonės domenas. Pvz.: Beko@agservice.lt, Samsung@agservice.lt ir t.t. Tai labai patogu ir lengvai įsimenama. Laišką gauna už prekinį ženklą atsakingas vadybininkas.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai