Naujienos
2012-05-14
"AG Service" pasirašė serviso paslaugų sutartį su "MIELE"
Miele gamintojas, gyvuojantis jau daugiau nei 100 metų, įvertino UAB "AG Service" darbuotojų profesionalumą ir patirtį. 2012-05-14 pasirašyta buitinių prietaisų aptarnavimo sutartis. Nuo šiol "AG Service” meistrai, naudodamiesi sertifikuota Mieles diagnostikos programine įranga, profesionaliai atliks Miele buitinių prietaisų garantinį ir pogarantinį remontą, teiks pajungimo vietos apžiūros ir įvertinimo paslaugas, tieks atsargines detales. www.miele.lt/lt/buities_prietaisai/techninis_aptarnavimas/34.htm

UAB AG Service garantiškai gali būti aptarnaujami tik tie Miele prietaisai, kuriuos įsigijote šiose pardavimo vietose:
ABA Plius, Anaga, Avitela, Beola, BTN, Būsto Harmonija, Eimeta, Euronics, Inragasa, InStyle JG, Isto, Italų dizaino namai, JAMM, Kitaip, LT Interior, Maina & Co, Nabukas, Rasos Andre baldų ir dizaino studija, Sidabrinis Krioklys, Siguldos Baldai, Specus sistemos, Studio Casa, Technorama, Topo Centras, TC prekyba, V.Marozo KĮ „Kolibris“, Velvet Gallery, Ventara, Verslo procesas, Virūna, Vokė-III.

Jeigu Miele prietaisą pirkote prekybos vietoje, kuri sąraše neįvardinta, dėl garantinio remonto prašome kreiptis į savo pardavėją. Primename, kad už prekės kokybę, transportavimą (jeigu prekė sveria >10kg) ir remontą atsako pardavėjas.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai