Naujienos
2011-05-04
„AG Service“ „Electrolux“ techniką remontuos pasitelkdama kompiuterius
  „AG Service“, remontuodama „Electrolux“ techniką, pradės naudoti legalią specializuotą „Electrolux“ aparatinę ir programinę įrangą gedimams nustatyti.  Nuo šiol meistras, atvykęs į kliento namus, prireikus, galės operatyviai diagnozuoti gedimą, sugedusį prietaisą  (pvz. skalbyklę ar indaplovę) prijungęs prie nešiojamojo kompiuterio, su įdiegta legalia specializuota „Electrolux“ programine įranga. „AG Service“ vadovo nuomone, autorizuoti buitinės technikos serviso centrai tokiu būdu galės teikti dar aukštesnio lygio paslaugas.

„Informacinės technologijos neišvengiamai įžengia ir į buitinės technikos serviso procesus, - sako „AG Service“ vadovas Eimundas Mačiulis. -  Jei anksčiau buvo sunku įsivaizduoti buitinės technikos meistrą su įmantriais kompiuterizuotais įrankiais. O šiuo metu tai jau nieko nebestebina. Kompiuteris tampa  įprastu buitinės technikos meistro įrankiu“.  
 
Kompiuterių naudojimas buitinės technikos gedimams nustatyti -  tai dar vienas planuotas „AG Service“ žingsnis link profesionalesnio, operatyvesnio ir kokybiškesnio klientų aptarnavimo.   

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai