Naujienos
2010-09-09
„AG Service“, bendravimui tarp filialų, pradėjo naudoti video konferencijų technologijas
Video konferencijų panaudojimas įmonėje padeda taupyti lėšas, skleisti žinias ir operatyviau spręsti probleminius klausimus.
Tam, kad būtų užtikrintas betarpiškas bendravimas ir geresnis informacijos paskleidimas įmonėje, „AG Service“, bendravimui tarp filialų, pradėjo naudoti video konferencijų technologijas, paremtas internetiniais IT sprendimais. Tokiu būdu, taupant transporto sąnaudas ir laiko išteklius, susirinkimuose gali dalyvauti daug daugiau įmonės darbuotojų iš skirtingų miestų. Video konferencijos yra naudingos dar ir tuo, kad jų metu labai patogu ne tik aptarti bendrus klausimus, bet ir realiame laike nagrinėti tą patį dokumentą arba pravesti įvairius mokymus, kurių metu pristatomos naujos IT sistemos, demonstruojamos skaidrės.
Šių technologijų pagrindu įmonė planuoja įdiegti mokymo sistemą tiems meistrams, kurie dirba nutolusiuose Lietuvos miesteliuose.

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai