Atsiliepimai
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę.
Plačiau
Vytautas Grajauskas, UAB "AG Trade", Serviso skyriaus vadovas
 UAB “AG Service” sukūrė efektyvią klientų aptarnavimo sistemą, automatizavo valdymo procesus, kurie užtikrina greitą ir kokybišką pagalbą vartotojams, įsigijusiems mūsų parduodamus produktus.
Plačiau
Artūras Norušis, UAB "Electrolux", Serviso skyriaus vadovas
UAB "AG Service", skirtingai nei kiti UAB "Electrolux" rangovai , turi savo kvalifikuotų specialistų padalinius arba patikimus subrangovus daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių. Jų veikla, prietaisų vartotojų patogumui, profesionaliai koordinuojama iš centro Kaune.
Plačiau
Nerijus Laktionkinas, UAB „Senukų prekybos centras“, garantinės priežiūros padalinio vadovas
„AG Service“ remonto darbus atlieka laikydamiesi gamintojų keliamų aukščiausių technologinių ir kokybinių reikalavimų, todėl serviso darbai atliekami greitai ir kokybiškai, o tai pagrindinis reikalavimas, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą ir kokybišką prekės garantijos laikotarpį.
Plačiau
Rolandas Andzevičius, UAB "VIGROLA" direktorius
UAB „AG Service“  į kliento problemas tikrai žiūri kaip į savo pačios, dėdama visas pastangas ir taikydama kuo efektyviausius jų sprendimo būdus. Didžiulis „AG Service“ privalumas - išvystytas servisų tinklas visoje Lietuvoje, leidžia net atokiausiai gyvenantiems mūsų technikos vartotojams gauti greitą, efektyvią ir kokybišką pagalbą.
Plačiau
Aurimas Banionis, AZON.lt elektroninės prekybos vadovas
www.AZON.lt klientams  siekiame teikti aukščiausio lygio paslaugas ir tokiu būdu sėkmingai plėtoti verslą, todėl labai džiaugiamės partneryste su UAB „AG Service“. UAB „AG Service“, turintis klientų aptarnavimo centrus visoje Lietuvoje, yra vienas iš svarbiausių mūsų partnerių. Šio serviso patikimumą įrodo ilgametė darbo patirtis ir jam suteikti gamintojų sertifikatai.
Plačiau
Hanna Durzynska, „Groupe SEB Polska“ garantinių paslaugų vadybininkė
UAB "AG Service"  teikia didelį dėmesį, tiek savo techninių įgūdžių stiprinimui, tiek vartotojams, teikiamų paslaugų standarto kėlimui. UAB "AG Service", kaip pagrindinė mūsų garantinių paslaugų Lietuvoje teikėja, leidžia mums vystyti tolimesnį bendradarbiavimą.
Plačiau
Vygandas Sadauskas, UAB „AG Trade” direktorius „Beko”, „Vido“ ir „Gorenje“ atstovas Lietuvai ir Latvijai
„AG Service“ automatizavo paslaugų teikimo procesą, todėl mums lengviau valdyti paslaugų vykdymo kokybę, žinome apie kilusias problemas, be to tai mums taupo kaštus. „AG Service“ paslaugas teikia per centrinę užsakymų sistemą visai Lietuvai, klientai gali skambinti nemoka linija. Įmonė yra sukūrusi skundų registracijos sistemą, todėl žinome kuo skundžiasi klientai, galime gerinti savo darbo procesus.
Plačiau
Rikard Westerdahl, „Nikon“ serviso šiaurės šalių regionui vadovas
Jau metai, kaip „AG Service“ Vilniuje įkurė „Nikon“ technikos surinkimo tašką garantiniam ir pogarantiniam remontui. Mes esame labai patenkinti „AG Service“ teikiamomis paslaugomis. Pirma priežastis yra ta, kad „AG Service“ visada stengiasi tiesiogiai išspręsti problemas su visais „Nikon“ klientais. Antra priežastis, - „AG Service“ deda dideles pastangas, kad „Nikon“ klientai būtų aptarnauti kuo kokybiškiau.“
Plačiau
Pomiguev Yuri, Indesit Company Int. b.v.
Sudarę sutartį su kompanija „AG Service“, mes įgijome patikimą partnerį Lietuvos Respublikoje. Tikimės, kad šį faktą jau spėjo įvertinti tiek pardavimų kompanijos, tiek ir daugelis„Indesit“ technikos pirkejų.
Plačiau
Rolandas Kuprys, „Samsung“ IT padalinio vadovas Lietuvai
„AG Service“ užtikrintai atlieka „Samsung“ gaminių aptarnavimą ir rinkoje išsiskiria savo profesionaliu požiūriu į serviso paslaugų proceso organizavimą ir automatizavimą, o tai savo ruožtu gerina klientų aptarnavimo kokybę, kuriai tarptautinė kompanija „Samsung“ skiria ypatingą dėmesį.
Plačiau
Lanfranco Imberti, GIAS S.r.l. regiono vadovas
UAB “AG Service” turi didžiausią buitinės technikos serviso tinklą Lietuvoje, įmonėje sukaupta didelė darbo patirtis, o klientų užsakymai valdomi centralizuotai elektronine sistema, todėl mes operatyviai, be didelių investicijų su "AG Service" pagalba, galime užtikrinti kokybišką „Candy“ technikos priežiūrą savo klientams visame regione.
Plačiau
Vytautas Vaisiauskas, UAB „Egidijus ir Vytautas“ tiekimo direktorius
Mes vertiname UAB „AG Service“ teikiamų paslaugų kokybę ir patikimumą, be to mums labai patogu, kad visą mūsų tiekiamą techniką per visą Lietuvą aptarnaus viena įmonė, galėsime sumažinti savo serviso kaštus, bus patogiau klientams, bus daugiau laiko koncentruotis į savo pagrindinį verslą.
Plačiau

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai