Apie mus

UAB AG SERVICE – buitinės, vaizdo ir garso technikos remonto paslaugų lyderis Lietuvoje

„AG Service” - pirmaujanti buitinės technikos ir elektronikos remonto paslaugų įmonė rinkoje, atliekanti buitinės, vaizdo bei garso technikos garantinį ir negarantinį aptarnavimą ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.

Mūsų klientai - įvairių visuomenės bei verslo sričių atstovai, t.y. namų vartotojai, maitinimo įstaigos, didmeninės prekybos bendrovės, pramonės įmonės, žinomiausi buitinės, vaizdo bei garso technikos gamintojai, valstybinės institucijos, užsienio gamintojų atstovybės ir kt.

Įmonė savo klientų patogumui teikia centralizuotai valdomas paslaugas visoje šalyje, užtikrindama aukštą paslaugų kokybę bei jos kontrolę. Klientų užsakymai priimami bendruoju aptarnavimo telefono numeriu Lietuvos teritorijoje, nemokama serviso linija ir moderniomis komunikacinėmis priemonėmis - „Skype” . Užsakymai valdomi naudojant specializuotą centrinę elektroninę užsakymų valdymo sistemą.

„AG Service” tikslas – išsiaiškinti klientų poreikius ir suteikti kokybišką aptarnavimą.

„AG Service” strategija – nuolat atliekant rinkos ir veiklos analizę plėsti veiklos sritį, gerinti klientų aptarnavimo kokybę bei kelti personalo kvalifikaciją.

Įmonė savo veiklą pradėjo 2001 metais kaip vidinis „Topo grupės” padalinys. Jau po trijų metų buvo įkurta bendrovė UAB „Techsonas”, jos gyvavymo laikotarpiu buvo gauti atestatai leidžiantys eksploatuoti elektros įrenginius (E-0478)bei gamtinių dujų įrenginius (GD-0077). 2007 metais UAB „Techsonas” reorganizuotas į UAB „AG Service”.
Šiuo metu įmonėje dirba virš 30 kvalifikuotų darbuotojų.

  
 
„AG Service“ ECO politika

„AG Service” siekdama visuomenei padėti keisti požiūrį į sveiką gyvenseną ir gamtos resursų naudojimą, skatina naudoti ekologiškas buitinės chemijos priemones. Įmonės klientams patariama kaip naudotis buities technika, kad būtų tausojama gamta ir taupomi žmonių pinigai.

 
 


 

Atsiliepimai

"UAB „AG Service“ plačiausias buitinės technikos remonto tinklas Lietuvoje ir Latvijoje, operatyviai  reaguojantis į kliento pageidavimus, koncentruojasi į kliento poreikius ir paslaugų atlikimo kokybę."
Gediminas Jacevičius, UAB „AG Trade“, Serviso vadovas
Serviso skambučių centras
Beko-servisas Blomberg-servisas Gorenje-servisas Klausimai